Anasayfa / makaleler / Prostazin Eczanelerde Satılıyormu ?

Prostazin Eczanelerde Satılıyormu ?

Prostazin damla öncelikle şu an için bildiğimiz ve internette satan resmi satıcıların web sitelerinde yazan bilgiye göre damla eczanelerde satılmıyor diye gördük. Ürün sanırız yeni bir ürün olduğu için ilk planda marka sahipleri internet üzerinden satma niyetindeler. Önümüzdeki aylarda tabi bu durum değişebilir. Bunun kararını ürünün marka sahipleri tarafından tayin edilebilir. Ürün sahibi isterse eczane depolarıyla anlaşabilir.

prostazin damla

Sizde size en yakın eczaneye giderek prostazin ürünü var mı diye sorabilirsiniz. Kendileri sizlere en doğru bilgiyi vereceklerdir. Damla kullanımına gelecek olursak satıcıların web sitelerinde yazan şu şekildedir. Günde 1 kez 1 bardak suyun içine 5 damla üründen damlatıp içilir. Aç veya tok yada sabah yada akşam farketmiyor diye yazıyor satış yapan web sitelerinde.

Ürün aynı zamanda eczaneler gibi aktarlarda da yok diye duyduk. Dediğimiz gibi size en yakında bulunan bir eczane’ye giderek merakınızı giderebilirsiniz. Satılıp satılmadığının en doğru bilgisini eczane size verecektir.

Hakkında admin